مطالب عمومی

شیر زبانه لاستیکی شیرود

نوشته شده توسط مدیر سایت. Posted in مطالب عمومی

شیر زبانه لاستیکی شیرود

شیرآلات زبان لاستیکی با فشار کاری 10 و 16 طراحی و تولید شده است. این نوع از شیر دارای رنگ استاندارد اپوکسی ، میل محور استیل ، بدنه از جنس چدن داکتیل نشکن و لاستیک دریچه EPDM میباشد.

شیر فلکه چدنی کشویی زبانه لاستیکی شیرود، تولید صنایع شیرآلات شیرود ساخته شده بر اساس استاندارد DIN3352 کشور آلمان و ایران و  از فلز چدن داکتیل GGG40 می‌باشد. دارا بودن زبانه لاستیکی در این شیرفلکه زبانه لاستیکی باعث بهبود آب‌ بندی و افزایش عمر مفید شیر می‌شود. بدنه این شیر فلکه چدنی با رنگ پودری استاتیک استاندارد پوشش داده شده است تا مصرف کننده بتواند جهت مصارف حساس آبرسانی نیز با خیال راحت از آن استفاده نماید. همچنین در میان قطعات به هم مونتاژ شده این محصول از واشر ها و قطعات لاستیکی EPDM استفاده شده است که این موجب شده تا استفاده از این شیر برای شبکه‌های آب آشامیدنی و سایر سیالات در دماهای گوناگون قابل مصرف و استفاده باشد. سهولت در باز و بسته شدن زبانه شیر ، پیاده و سوار کردن آن و سهولت در تعمیر، از ویژگی‌های شیرآلات شیرود است.

 

 

 

 محصولات مرتبط:

شیر صافی فلنچدار شیرود

شیرخودکار دریچه ای شیرود

شیرفلکه کشویی زبانه چدنی شیرود

Comment (0) Hits: 230

شیر فلکه دسته بلند شیرود

نوشته شده توسط مدیر سایت. Posted in مطالب عمومی

شیر دسته بلند شیرود

این گونه شیر آلات جهت کنترل خطوط لوله های دفت شده در زیر زمین استفاده میشود. از قدیمی ترین انواع این شیر را میتوان شیر دفتی آب لوله کشی شده مقابل منازل نام برد و حال با پیچیده شدن خطوط انتقال آب و یا سیالات در عمق زمین ، نیاز به این گونه شیر آلات بیشتر احساس میشود.

شیر فلکه دسته بلند شیرود (یا همان شیر دفنی شیرود) جهت سهولت در کنترل قطع و وصل خطوط دفن شده آبیاری و نظایر آن به گونه ای طراحی شده است که در فشار های استاندارد PN10 , PN16 قابل استفاده است.

بلندی دسته این نوع شیرفلکه با توجه به عمق خطوط لوله دفن شده در زمین ، از 80 تا 150 سانت متغیر بوده و قابل استفاده میباشد.مشخصات فنی این محصول مشابه سیر فلکه زبانه لاستیکی شیرود بوده زمینه های استفاده از آن بر اساس استانداردهای شیر فلکه زبانه لاستیکی شیرود میباشد.

 

 

 محصولات مرتبط:

شیر زبانه لاستیکی شیرود

شیر صافی فلنچدار شیرود

شیرخودکار دریچه ای شیرود

شیرفلکه کشویی زبانه چدنی شیرود

 

فلکه زبانه لاستیکی دسته بلند شیرود

Comment (0) Hits: 267

با پارسل تماس بگیرید

ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 33965649 021 98+     فاکس: 33964973 021 98+

موبایل: 09121355006 98+

آدرس : تهران.خیابان خیام شمالی مقابل پارکشهر مجتمع تجاری خیام واحد 364